با 10 تا از بهترین برنامه های مدیریت پروژه آشنا شوید

Project Management

Project Management


 

در این مقاله از مجله زندگی هوشمند لاوان ارتباط با 10 تا از بهترین برنامه های مدیریت پروژه آشنا شوید:

Basecamp:

بیس کمپ، یکی ازمحبوب ترین برنامه های آنلاین مدیریت پروژه است. این برنامه یک رابط کاربری فوق‌العاده ساده و همه فهم دارد که به شما کمک می کند تا به راحتی پروژه هایتان را مدیریت کنید. شما در این برنامه می توانید برای مشتریان مورد اعتمادتان سطح دسترسی تعریف کنید تا بتوانند پیشرفت پروژه های مربوط به خودشان را رصد کنند.

basecamp next ui

DeskAway:

با استفاده از برنامه دسک اوی می توانید مشاهده کنید که اعضای تیمتان در حال کار کردن روی چه پروژه هایی هستند. نقطه قوت این برنامه نشان دادن مراحل پیشرفت پروژه به تمامی اعضاست. شما به راحتی می توانید اطلاعات مدنظرتان را با اعضا تیمتان به اشتراک بگذارید.

deskaway dashboard

Goalkeeper:

در برنامه گل کیپر می توانید پلن های مختلفی که می تواند مورد استفاده یکی از اعضای تیمتان و یا یک فریلنسر و یا حتی یک کمپانی بزرگ تجاری باشد را انتخاب کنید. ابزارهای این برنامه دامنه ای از امکانات به اشتراک گذاری اطلاعات را اعضای تیم فراهم می کند. امکاناتی از قبیل توانایی ردیابی و پیگیری باگ ها و مشکلات پروژه یکی از وجوه تمایز این برنامه نسبت به برنامه های مشابه است.

goalkeeper

Copper Project:

این برنامه در سال 2001 عرضه شد و از آن زمان تا به حال آپدیت های متعددی از آن منتشر شده است. تمرکز اصلی کوپر پراجکت روی مدیریت پروژه بدون نیاز به استفاده از کاغذ است این برنامه برای مدیریت بودجه و پیگیری زمان اختصاص یافته به هر کار امکانات مناسبی دارد.

copper project

Project Spaces:

پراجکت اسپیسز به شما این امکان را می دهد تا به سرعت یک پروژه جدید تعریف کنید، لیست ایمیل بسازید و اعضا را از جدیدترین اتفاقات در روند اجرای پروژه مطلع سازید. این برنامه بسیار مناسب سرمایه گذران و سهامدارن شرکت هایی هستند که از نزدیک درگیر کار نیستند اما نیاز است از زیر و بم اطلاعات پروژه ها و روند پیشرفت آن ها اطلاع داشته باشند.

project spaces

Huddle:

برنامه ای محبوب برای تعریف و جلو بردن پروژه های خلاقانه است. هادل دارای مجموعه ویژگی هایی است که می تواند جنبه های مختلف اجرای یک پروژه را با سرعت جلو ببرد. شما می توانید با استفاده از این برنامه کنفرانس زنده برای اعضای تیمتان برگزار کنید.

huddle

QuickBase:

برنامه کوئیک بیس از طرف کمپانی معتبر intuit منتشر شده است. این کمپانی تجربیاتش در زمینه کسب و کار را در این برنامه آورده است که آن را تبدیل به یک برنامه مدیریت پروژه برای کسب وکارهای کوچک تا بزرگ کرده است.

quickbase

Central Desktop:

یک پروژه معمولا با تعداد زیادی جلسات همراه است. برنامه سنترال دسکتاپ در حین مدیریت بخش های مختلف پروژه به طور ویژه روی مدیریت جلسات مربوط به پروژه ها متمرکز شده است. با استفاده از این ابزار می توانید در محل کار خود جلسات اینترنتی (وبینار) برگزار کنید.

central desktop

Thinkature:

اگر روند کار گروهی شما وابسته به نقشه های ذهنی و بصری سازی گام های پروژه تان است، Thinkature می تواند کار ساختن، مدیریت و به اشتراک گذاشتن نقشه های ذهنی را برای شما بسیار راحت کند. این ابزار قابلیت مکالمه صوتی روی نقشه های ذهنی را هم برای کاربرانش فراهم کرده است.

thinkature

Trello:

ترلو یکی از محبوب ترین ابزارهای مدیریت پروژه‌های گروهی در ایران است. در این ابزار می توانید پروژه های خود را بر روی تخته ها یا بوردهای مختلف بنویسید. در یک نگاه این برنامه بهش ما می گوید که تا الان روی چه پروژه های کار شده است، چه کسی روی چه پروژه ای کار می کند و در کجای پروژه، چه فعالیت هایی در حال انجام است.

trello

 

 

بخوانید: Tehran Game Convention | اولین رویداد بازی بین المللی در ایران

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *