سیستم R&M Raceway | مسیریابی بهینه کابل‌های فیبر نوری

R&M Raceway

R&M Raceway


سیستم Raceway سیستماتیک

سیستم R&M Raceway یک راه‌حل end-to-end برای مسیریابی بهینه کابل‌های فیبر نوری در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سیستم‌های Raceway فیبرهای نوری را در نقطه ورودی ساختمان قرار می‌دهند و آن‌ها را به صورت قابل اطمینان به داخل سالن‌ها و مناطق عملیاتی هدایت و توزیع می‌کند. نصب و راه اندازی raceway محافظت در برابر تمام کابل‌های فیبر نوری حساس را تضمین می‌کند. اصل ماژولاریتی سیستم R&M Raceway نیز انعطاف‌پذیری نویدبخش و امیدوارکننده‌ای را ایجاد می‌کند. ظرفیت شبکه به‌راحتی می‌تواند با افزونه‌های ساده گسترش یابد.

Raceway2

 ثبات

قابلیت اطمینان کاربردی در همه زمان‌ها

امنیت و قابلیت اطمینان اصول اساسی سیستم‌های raceway هستند. مواد اصلی فیبرهای نوری پلاستیک PC/ABS تجدیدناپذیر است که این مواد سازگار با محیط‌زیست، فاقد هالوژن، ضد ضربه و مقاوم در برابر نور و شعله هستند. علاوه بر این، طراحی آن یک شعاع خمش 30 میلیمتری را تضمین می‌کند که برای حداکثر دسترسی به شبکه ضروری است. این ساختار، امنیت و قابلیت اطمینان مطلوب و بهینه‌ای را تضمین می‌کند و از تمام خطرات رایج آب و هوا و برق جلوگیری می‌کند.

مسیریابی سریع و قابل اطمینان

کابل‌های مسیریابی با استفاده از سیستم R&M Raceway مانند یک مدار جریان است چراکه برای عملکرد فیبرهای نوری تنها مسئله امنیتی و قابلیت اطمینان مطرح نیست بلکه بحث سرعت نیز مطرح خواهد بود. این به معنی است که سیستم Raceway سرعت بالای داده‌ها را در طول داکت‌های اصلی بزرگ، مسیرهای ثانویه باریک، پیچ و خم‌ها، تقاطعات و خروجی‌ها تضمین می‌کند. تا 6000 پچ کورد با قطر کابل 2 میلیمتر در تمام طول مسیر نگهداری می‌شود.

Raceway3

هدایت

بهره‌وری مؤثر

پویایی از مشخصات کلیدی در همه شبکه‌های پهن باند خصوصی و عمومی است. زیرساخت این شبکه‌ها معمولاً با افزایش حجم دسته کابل‌های فیبر نوری با کیفیت مواجه است. نصب یک خروجی اضافی بدون ایجاد هرگونه خرابی مهمتر است. سیستم‌های Raceway در هر نقطه‌ی از داکت اصلی قابلیت اضافه کردن خروجی در سریع‌ترین زمان ممکن را دارد. نصب سریع و ارزان مستقیماً با استفاده از اتصالات snap-in، بدون نیاز به ابزارهای مخصوص اضافی، انجام می‌شود. این بدان معنی است که R&M کاربران خود را از همان ابتدا، در مواجهه با مشکلات مسیریابی کابل مدرن پشتیبانی می‌کند.
قابلیت بالا- کاملاً یکپارچه
فیبرهای نوری چالش برانگیز هستند اما آنها دارای ده‌ها قابلیت مختلف هستند و بنابراین یک تجهیز مناسب برای انتقال رسانه در آینده هستند. در سیستم‌های raceway، فیبرهای نوری کار ویژه‌ای انجام می‌دهند که به طور کامل متفاوت از سایر رسانه‌ها است و حفاظت همه جانبه از محیط زیست دارد. تمام خصوصیات حفاظتی و امنیتی و نصب از شرکت R&M تضمین می‌کند که کاربران برای رویارویی با تحولات جدید آماده هستند. این راهی قابل اطمینان برای یکپارچه سازی سیستم‌ها در آینده است.

Raceway4

مزایای سیستم raceway در یک نگاه

• اصل ماژولاریتی، امکان توسعه نوید بخشی را با مونتاژ قطعه snap-in فراهم می‌کند.
• حفاظت کامل برای اتصالات فیبر نوری را به دلیل مسیریابی و عایق‌بندی مطلوب و بهینه فراهم می‌کند.
• دارای مواد سازگار با محیط‌زیست – فاقد هالوژن، مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر UV (UL94V-0, UL2024) است.
• شعاع خمش 30 میلیمتر که انتقال سیگنال به طور دائم و ثابت را تضمین می‌کند.
• می‌تواند تلاش‌ها و هزینه‌های نصب و نگهداری را تا 50 درصد کاهش دهد.

 

 

بخوانید: راهکار R&MinteliPhy | مدیریت هوشمند شبکه

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *