سیستم R&M freenet | شاهکار بی همتا

R&M freenet

R&M freenet


سیستم کابل کشی R&M freenet شامل چهار نوع است. اولین دسته، سیستم CLASSIC که دربردارنده قطعات Cat.5 تائید شده high-end هستند که اجازه تکمیل پیونده های کلاس D را می دهد. یک ویژگی بسیار خوب کانکشن ماژول ها که در نسخه های غلاف دار (Shielded) و بی غلاف (Unshielded) وجود دارد قابلیت سیم کشی بسیار آسان آن هاست.
دسته دوم سیستم STAR است که با قطعات Cat.6 شناخته شده است. اجزای آن برای پیونده های انتقال کلاس E سازگار است.
دسته سوم سیستم VISION است. راهکارهای کابل کشی انعطاف پذیری که عمدتا با اجزای فیبر شیشه ای و قطعات Cat.6 Real 10 شناخته می شوند.
دسته چهارم که اجزای آن با قطعات Cat.6A شناخته می شوند و اجزای آن برای پیونده های انتقال کلاس EA سازگار است.

 

راه حل ایده آل این سیستم ها بر اساس ظرفیت کارایی لازم برای زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات، شرایط محیطی و سطح امنیت مورد نیاز، پیکر بندی و طراحی می‌شوند. اصول ماژولار بودن و تطابق با استانداردها همراه با طراحی مستقل از برنامه های کاربردی، تضمین می کند که تمامی نصب های صورت گرفته می توانند با انعطاف پذیری بالا مورد استفاده قرار گرفته و در آینده نیز گسترش داده شوند. محصولات کاملا با یکدیگر سازگار هستند و توانسته اند گواهینامه های معتبر اروپایی و آمریکایی مثلISO/IEC 11801، EN50173-X ، TIA568-X را اخذ کنند.

شبکه های ارتباطی قوی و قابل اعتماد، عوامل بسیار مهمی برای موفقیت مشتریان R&M (آر اند ام) هستند. مشتریان انتظار دارند که سرمایه گذاری های زیربنایی – از طریق بهره‌وری بالاتر، کاهش هزینه های خرابی یا کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تاثیر مثبتی بر نتایج آنها داشته، باشد به همین دلیل تمام تلاش R&M (آر اند ام) بر موفقیت مشتریان بنا نهاده شده است.

با استفاده از راهکارها و محصولات سیستم R&M Freenet طراحان شبکه می‎توانند مطمئن باشند که کلیه اجزای تشکیل دهنده زیرساخت های شبکه مانند پچ پنل‎ها، کابل ها و انواع کانکتورها علاوه بر اینکه قابلیت سازگاری بسیار خوبی با هم دارند، به دلیل تنوع زیاد در محصولات قادر خواهند بود در هر شرایطی مطلوب‏ترین شبکه زیرساخت را طراحی و پیاده‎سازی کنند.

 

قابلیت اتکا (Reliability)

محصولات و خدمات R&M (آر اند ام) با هدف کسب اطمینان از سطح بالای پایداری و دسترس‌پذیری شبکه طراحی می‌شوند. این امر از طریق کیفیت فوق العاده محصولات به دست آمده و طول عمر و عملکرد بالا را به دنبال دارد.
در R&M (آر اند ام) در طول مرحله‌ی طراحی راهکار، به طراحان ، نصابان و مشتریان نهایی، پشتیبانی از طریق سایت و همچنین مشاوره در انتخاب سیستم ها ارائه می‌شود ؛ علاوه بر این بر اساس درخواست مشتری، با دریافت حق کمیسیون پروژه ها هم انجام خواهد شد.

کیفیت (Quality)

در R&M (آر اند ام) به منظور تضمین بهبود پایدار محصولات، خدمات و راهکارها از مدیریت کیفیت جامع استفاده می‌شود. این موضوع نشان می‌دهد که چرا شرکای R&M (آر اند ام) در سرتاسر جهان قادر به استفاده از استاندارد بی همتای سوئیسی هستند.

محیط زیست (Environment)

در R&M (آر اند ام) تلاش می شود تا از طریق مدیریت دقیق منابع، تاثیر فعالیت های شرکت بر محیط زیست را به حداقل برسد. بنابراین اهداف مشخصی برای دستیابی به یک رویکرد پایدار ایجاد شده است. تعهد زیست محیطی R&M (آر اند ام) مطابق با استانداردها و قوانین قابل اجرا است.

نوآوری (Creativity)

تحقیق و توسعه در R&M (آر اند ام) از اهمیت بالایی برخوردار است. از 50 سال پیش تا کنون R&M (آر اند ام) توانایی های تکنولوژیکی فیبر نوری را در اختیار دارد. R&M (آر اند ام) در حال حاضر به طور جدی در تهیه‌ی پیش نویس بسیاری از استانداردهای بین المللی مشارکت دارد و موضوعات روز در همان ابتدا شناسایی می شود. نزدیک بودن به شرکا امکان توسعه‌ی محصولات نوآورانه را برای R&M (آر اند ام) فراهم ساخته است. این امر بدین معنی است که مشتریان R&M (آر اند ام) از راهکارهای دوراندیشانه برای مبارزه با چالش های آینده مناسب هستند، بهره برده و همچنین سرمایه های آن ها در اثر ناآگاهی از شرایط روز از بین نمی رود.

انعطاف پذیری (Flexibility)

برای دستیابی به راهکار های ویژه، وظایف ویژه هم نیاز است. در چنین مواردی به منظور توسعه‌ی محصولات سفارشی یا بسته‌های خدماتی ویژه R&M (آر اند ام) با مشتریان همکاری می کند. R&M (آر اند ام) با تشکیلات بین المللی خود، آنقدر بزرگ و گسترده است تا این سطح از انعطاف پذیری را در سایت ارائه دهد. در عین حال برای ارائه‌ی پاسخ سریع، به اندازه‌ی کافی پویا هم هست.

ضمانتنامه

شرکت R&M در راستای کابل کشی ساخت یافته یکی از جامع ترین برنامه های ضمانت را بر اساس استانداردهای EN 50173، ISO / IEC 11801 و EIA TIA 568 ارائه می دهد. برنامه‌ی ضمانت شامل تمام عناصر کلیدی مورد نیاز برای راهکار: برنامه ریزی، انتخاب محصول، نصب، اندازه گیری‌های تایید شده و عملکرد است. به این ترتیب R&M (آر اند ام) یک راهکار همگن با یک سطح کیفی تعریف شده تعیین می کند.
برنامه‌ی سه گانه‌ی ضمانت R&M (آر اند ام) ، عملکرد بدون خطای سیستم کابل کشی R&M را برای مشتریان خود تضمین می‌کند. این ضمانت توسط شرکای معتبر که دوره‌ی QPP را گذرانده‌اند، ارائه می‌شود.

ضمانتنامه 5 ساله‌ی محصول R&Mfreenet

این ضمانتنامه، تضمین می کند که تجهیزات پسیو R&Mfreenet در طول ضمانت بدون خطا عمل کرده و حتی از الزامات تعیین شده توسط هر استاندارد کابل کشی مربوطه فراتر هستند. این ضمانتنامه برای هر مشتری که تجهیزات پسیو R&Mfreenet را خریداری نموده قابل استفاده است.

ضمانتنامه 25 ساله سیستم R&Mfreenet

این ضمانتنامه تمام سیستم کابل کشی R&Mfreenet را پوشش داده و در برابر مشکلات به وجود آمده در نصب و یا خرابی تجهیزات از مشتری حمایت می‌کند. ضمانت‌نامه در صورتی اعمال می شود که تمام تجهیزات پسیو مطلقاً متعلق به R&Mfreenet باشد و کل فرآیند نصب توسط سرپرست نصب دارای تاییدیه R&Mfreenet انجام شده باشد.

ضمانتنامه مادام‌العمر کاربرد R&Mfreenet

این ضمانتنامه نیازمند آن است که نصب تجهیزات پسیو از سیستم کابل کشی R&Mfreenet توسط یک طراح مورد تایید، انجام شده باشد. این ضمانت متعهد می‌شود که همه‌ی پروتکل‌های پشتیبانی شده توسط استانداردهای صنعت، بر روی سیستم و در طول عمر مفید آن عمل می کند.

21

 

 

بخوانید: بزرگترین مجتمع فروشگاهی لبنان، آر اند ام (R&M) را انتخاب کرد

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *