همکاری نمونه و پایدار شرکت آر اند ام (R&M) با شرکت Instakom زوریخ

instakom

instakom


 

خروجی چندرسانه‌ای مناسب به سرعت پیدا شد. اندکی پس از آن، آر اند ام (R&M) اولین فریم توزیع نوری (ODF) را وارد بازار کرد. این فریم توزیع فیبر نوری توجه کارشناسان برنامه‌ریزی و نصب و راه‌اندازی از شرکت Instakom را به خود جلب کرد. از اولین جلسات، Instakom و R&M با موفقیت و اعتماد در بسیاری از پروژه‌های فیبر نوری با هم همکاری کردند.

 

Instakom
R&M-Instakom

حضور قدرتمند با ODF
Instakom بلافاصله مشتریان زیادی با ODF آر اند ام (R&M) به‌دست آورد. به طور پیش فرض، آر اند ام (R&M) ورودی‌های پچ را با 24 پورت برای اسپلیترها در ODF ارائه می‌دهد. اما Instakom به اسپلیترهای کوچک با 1 یا 2 پورت نیاز دارد. برای این منظور یک راهکار مناسب به سرعت توسعه و تحقق یافت.

 

Instakom
Instakom – R&M

 

ورودی پچ‌های اصلاح شده فضای کمتری را نسبت به نوع استاندارد اشغال می‌کنند و از نظر قیمت مناسب هستند. تکنسین‌های Instakom می‌توانند خودشان آنها را کنار هم قرار دهند. Felix Neukom، سرپرست بخش فیبر نوری در Instakom می‌گوید: «نکته مهم‌تر این است که این راه‌حل کار برنامه‌ریزان شبکه ما را ساده می‌کند.»

 

Instakom
Instakom
R&M
R&M

آر اند ام (R&M) نیازهای خاص را برآورده می‌سازد
Felix Neukom می‌گوید: «امروزه همه چیز باید سریع‌تر باشد. ما دائماً از نظر زمان، قیمت و رقابت تحت فشار قرار داریم و آر اند ام (R&M) یک شریک ایده‌آل برای کمک به این شرایط است.» وی در ادامه می‌افزاید: «خوشحالیم که با آر اند ام (R&M) همکاری می‌کنیم. تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که تماس بگیریم و کمک و مشاوره دریافت کنیم. این همکاری کارآمد، سریع، انعطاف‌پذیر و مبتنی بر خدمت است. آر اند ام (R&M) نیاز مشتری را می‌داند و می‌تواند بلافاصله آن را برآورده سازد.» پشتیبانی از نیازهای خاص مشتری نیز به عنوان یک عامل اصلی موفقیت در زمینه همکاری شناخته می‌شود.

 

«محصولات R&M پایدار، کاربرپسند و دارای کیفیت عالی هستند. نسبت قیمت/عملکرد مناسب است و خدمات آنها همه جانبه است.»
Felix Neukom، سرپرست بخش فیبرنوری شرکت Instakom

Instakom
Instakom

 

Instakom به عنوان یک کاربر اصلی

با گذشت زمان این همکاری به حدی شدت گرفت که Instakom نقش یکی از کاربران اصلی را به عهده گرفت. این شریک بلند مدت همیشه یکی از اولین شرکت‌هایی است که محصولات آر اند ام (R&M) را برای شبکه‌های فیبر نوری آزمایش می‌کند. بازخورد برنامه‌ریزان و نصابان اغلب به آر اند ام (R&M) در بهینه‌سازی محصولات آنها کمک کرده است. Felix Neukom: «جلسات آموزشی و موقعیت‌یابی مناسب به منظور استفاده از محصولات جدید برای ما بسیار اهمیت دارد. آنها از ابتدا یک دانش مطلوب و امیدوارکننده در اختیار ما قرار دادند و احساس می‌کنیم در این زمینه از آگاهی خوبی برخورداریم.» اخیراً مشتریان کوبایی آر اند ام (R&M) از این مزایا بهره شده اند. مهمانان توانستند در یک پروژه Instakom از داخل رک‌های خیابانی بالای سطح زمین در محل سایت بازدید کنند. راهکارهای نصب و راه‌اندازی کاملاً قانع کننده بودند.

 

7

ارتباط مداوم
آر اند ام (R&M) از مشارکت مشتریان در توسعه محصولات لذت می‌برد، همان طور که متخصصان Instakom در این امر به آنها کمک می‌کنند.یک مثال در این زمینه پریز سربندی نوری (OTO) است. Felix Neukom توضیح می‌دهد: «Peter Meie نمونه‌ای از یک پریز جدید در دست داشت و ما زمان داشتیم که محصول را مورد بررسی قرار دهیم. او حتی با طراحان CAD از بخش تحقیق و توسعه آر اند ام (R&M) جلساتی داشتند تا یک محصول برنامه ریزی شده را به طور پیشرفته بررسی کنند. کارشناسان نصب و راه‌اندازی Instakom به مهندسان طراحی نشان دادند که چه چیزی را می‌خواهند اصلاح کنند. مهندسان طراح توضیح دادند که چه اصلاحاتی قابل اعمال است. در واقع می‌توان گفت هر دو طرف از یکدیگر آموزش می‌بینند و دانش خود را به اشتراک می‌گذارند. محصولات باید ساده، منطقی و قابل استفاده باشند. کاربران باید بتوانند فوراً نحوه نصب را یاد بگیرند.»

7

قدم بعدی در مسیری به سمت دیجیتالی شدن برداشته شده است. Instakom قبلاً در فروشگاه اینترنتی آر اند ام (R&M) شرکت کرده است. جدای از کاتالوگ، کارت خرید و سیستم سفارش، در این فروشگاه نحوه مسیریابی بسیار فکر شده پیاده سازی شده است.

درباره شرکت Instakom
شرکت Instakom واقع در Zollikerberg در نزدیکی زوریخ، در زمینه برنامه ریزی، نصب و راه اندازی و نگهداری کابل‌های سفارشی، شبکه‌های فیبر به خانه (FTTH) و با پهنای باند بالا فعالیت می‌کند. به عنوان ارائه دهنده خدمات، Instakom همچنین از شبکه ارتباط محلی، Zollikonline پشتیبانی می‌کند. بخش دیگری از فعالیت‌های این شرکت شامل سیستم‌های پیچیده IT برای مانیتورینگ، نظارت، تلویزیون و WiFi است.

مشتریان این شرکت شامل شهرداری‌های، خدمات شهری، بیمارستان‌های سوئیس، دانشگاه ETH و فرودگاه زوریخ هستند. Instakom یکی متخصصان منطقه برای راهکارهای کابل کشی ویژه است.

 Instakom ترجیح می‌دهد از R&Mfoxs که دامنه گسترده و مقیاس پذیری دارد، برای شبکه‌های عمومی فیبر نوری استفاده کند که شامل ODF، SYNO dome closure، Venus box و Polaris box است. این شرکت همیشه سعی دارد یک راهکار جامع ارائه دهد که از برنامه ریزی برای کابل‌ها تا عملیات نصب و راه‌اندازی را پوشش می‌دهد.

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *