راهکارهای آر اند ام | این بار در کاخ مارینسکی

کاخ مارینسکی

کاخ مارینسکی


کاخ مارینسکی، در سال 1752 به سبک Baroque و توسط بارتولومئو راسترلی بنا شده وامروزه به عنوان یکی از باارزش ترین بناهای تاریخی اوکراین به شمار می رود. بعد از اعلام استقلال اوکراین در سال 1991، کاخ مارینسکی محل رسمی اقامت رئیس جمهورهای اوکراین شد. بیش از 25 اتاق در کاخ وجود دارد که هر کدام به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد، مثلا اتاق مذاکره یا اتاق برگزاری ضیافت. سالن سفید کاخ از مهمانان عالی رتبه، سیاسیون و مقام های مهم بین المللی، همچنین میهمانی ها و مراسمات مهم و همچنین نماینده های خارجی میزبانی می کند.

یک زیرساخت IT با سرعت بالا برای انجام مذاکرات موثر مورد نیاز است و در این راه آر اند ام (R&M) برای ساختن سیستم جدید کابل کشی در کاخ انتخاب شد. زیرسیستم کابل کشی کلاس E، پایه شبکه IT در کاخ مارینسکی شد. راهکارهای فیبرنوری آر اند ام توزیع کننده ساختمان کاخ را سازمان دهی و ساده سازی می کند.

rdm solution marinsky palace1
بر اساس گفته الکساندر کوروتیک از سازمان شبکه های ارتباط از راه دور و اطلاعات اوکراین که در پروژه به روزرسانی زیرساخت های IT کاخ مارینسکی درگیر بوده است، بیشترین و سخت ترین چالش ها، در مرحله طراحی و نصب بروز کرده است و بیشتر از همه مربوط وضعیت اجسام و ارزش معماری آن ها بوده است.
در این پروژه خیلی مهم بود که یک سیستم کابل کشی با دوام ایجاد شود. راهکار آر اند ام برای این پروژه انتخاب شد چرا که می توانست نیازمندی های مختلف را در سطوح بالا برطرف نماید.

 

بخوانید: چطور مک آدرس و آی پی آدرس را در ویندوز 10 پیدا کنیم؟

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *