آر اند ام (R&M) راهکارهای اختصاصی شهر هوشمند را معرفی می‌کند

Smart City R&M

Smart City R&M


 

(Reichle & De-Massari (R&M، توسعه دهنده و ارائه دهنده سوئیسی سیستم های کابل کشی برای زیرساخت های شبکه با کیفیت بالا در سطح جهانی، واقع در Wetzikon است که در حال توسعه چندین پروژه شهر هوشمند در سراسر جهان است. انجام این پروژه ها منجر به ارائه محصولات و خدمات منحصر به فرد، یکپارچه و انعطاف‌پذیر توسط این شرکت شده است. Andreas Rüsseler مدیر ارشد بازاریابی آر اند ام (R&M) می گوید:« زیرساخت ها برای شهرهای هوشمند به یک رویکرد کاملاً مبتکرانه و انعطاف‌پذیر در زمینه معماری و ظرفیت ترافیک داده نیاز دارند که در دهه های بعدی توسعه خواهند یافت. ما باید اطمینان حاصل کنیم که دیگر هیچگونه تنگنایی بین ایستگاه های کاری، تلفن های هوشمند، آنتن های تلفن همراه، مراکز داده، فضای ابر (Cloud)، اینترنت اشیاء یا (IoT)، خانه های هوشمند، WLAN، اتومبیل های دارای شبکه و ماشین ها وجود ندارد. این تنها راهکار دست یابی به موفقیت در شهرهای هوشمند است.»

مطابق تحقیقات Deloitte« بدون استقرار زیرساخت های شبکه فیبر نوری که به صورت عمقی به مراکز کلانشهرها می رسند، حامل ها قادر به پشتیبانی از افزایش چهار برابری پیش بینی شده در ترافیک داده های تلفن همراه بین سال 2016 و 2021 نخواهند بود.»

Andreas Rüsseler در ادامه می‌گوید:« برای سیاستگذاران، ذینفعان شهرداری ها و دولت ها ضروری است که شبکه هایی با پهنای باند بالا وجود داشته باشند که بتوانند از شبکه گسترده ای از سنسورها، طیف گسترده و در حال تغییری از برنامه های کاربردی و لایه ای از اتصالات بی سیم (وایرلس) موجود پشتیبانی کنند. از آنجا که سرمایه گذاری فقط در بلند مدت به نتیجه می رسد، بنابراین برنامه ریزان و اپراتورهای شبکه باید از محصولات ماندگار و با کیفیت استفاده کنند. کابل های فیبر نوری نباید تنها به این دلیل که به اندازه کافی خاص و مناسب نیستند نیاز به تعویض داشته باشند.»

وی می افزاید: «به زودی، شهرها می توانند به معنای گسترده تری عامل اصلی دیجیتالی شدن جامعه باشند. الزامات شهرهای هوشمند – در واقع هاب های دیجیتال – با الزاماتی که در بخش هایی مانند مخابرات وجود دارد متفاوت هستند. خوشبختانه ما تجربه قابل توجهی در زمینه توسعه و سفارشی سازی محصولات با توجه به نیاز مشتریان داریم و اطمینان حاصل می کنیم که این محصولات بدون دردسر یا تأخیر آماده نصب و راه‌اندازی هستند. تجربه ما در فضاهایی مانند سقف ها و نماها گرفته تا زیرساخت های مرکز داده به چشم می خورد و همکاری نزدیکی با مؤسسات آموزشی و دولت ها اشته ایم.»

اخیراً آر اند ام (R&M) برای پروژه های ایمن ، پایدار و سازگار با محیط زیست شهر هوشمند خود در مصر، هند و برزیل شریکی انتخاب کرده است. طراحی و اهداف از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت است، زیرا الزامات و پیشنهادها متفاوت هستند. به عنوان یک پیشگام در شخصی سازی محصولات با توجه به نیاز مشتری، آر اند ام (R&M) شریکی مناسب برای ارائه زیرساخت ها و مشاوره است.

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

بخوانید: پیاده‌سازی POLAN در یک هتل لاکچری در استرالیا توسط آر اند ام (R&M)

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *