تطبیق‌پذیری فوق‌العاده در فیبرنوری

تطبیق‌پذیری-فوق‌العاده-در-فیبرنوری

تطبیق‌پذیری-فوق‌العاده-در-فیبرنوری


فیبرنوری

زمان تخمینی مطالعه: 2 دقیقه

Netscale 120 با تراکم بی‌نظیر فیبرنوری خود در حال جشن گرفتن پنجمین سالروز تولد خود است و اکنون ، Netscale 48 به خانواده می‌پیوندد.

مجموعه Netscale شامل نکات برجسته بیشتری است: پلتفرم متمایل به استخراج Netscale 72 ، ماژول‌های TAP فشرده و Blade Cabling Manager برای آدرس‌دهی سوئیچ‌ها.

Netscale 48 تراکم کابل‌کشی رسانه‌های ترکیبی را افزایش می‌دهد. تا به امروز ، معمولاً دو واحد ارتفاع برای ترکیب سیستم‌های کابل‌کشی مس و فیبرنوری در یک رک استفاده می‌شد. Netscale 48 اجازه می‌دهد تا هر دو رسانه روی یک واحد ارتفاع متراکم شوند.

از LC به Cat.8

درک R&M از ماژولاری بودن باعث می‌شود Netscale 48 به همه‌کاره‌ترین پنل جهان تبدیل شود. مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

_ تمام چیزهایی که دارای طراحی مدرن و وسیع‌ترین محدوده اتصال برای یک پنل 48 پورت هستند، مناسب هستند مانند: LC، SC، MPO، E-2000TM و حتی به‌روزترین اتصال‌دهنده‌ی VSFF (ضریب شکلی بسیار کوچک) SN، MDS برای تجهیزات فیبرنوری.

_ تکنسین‌ها می‌توانند ماژول‌هایی را که از پیش به اتمام رسیده‌اند را تنها در چند مرحله آسان نصب و حذف کنند و فیبرهای نوری را به‌طور مستقیم روی پلتفرم متصل می‌کنند.

_کانال‌های فعال، فعال باقی می‌مانند. Netscale 48 به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که در آن تغییرات می‌توانند بدون وقفه در شبکه را ایجاد شوند.

_ Netscale 48 برای بهینه‌سازی مدیریت شاه‌سیم و پچ کورد طراحی‌شده است. شاه‌سیم‌ها می‌توانند در پشت یا در دو طرف قرار گیرند.

_ مدیر ادغام کننده‌ی پچ‌کورد- طراحی برجسته صنعتی_ فشرده‌سازی و نظم پچ‌کوردها به شیوه‌ای محافظت‌شده را هدایت می‌کند. هدایت اشغال فضای کابل‌ها و آویزان کردن پچ‌کوردها به‌طور مرتب، مربوط به گذشته هستند.

_ ویژگی‌های شناسایی، در محفظه و روی ماژول‌ها به‌اندازه‌ی برچسب روی در آن ، بسیار واضح است که ارائه اسناد بدون خطا و کارآمد را تضمین می‌کند.

_ Netscale 48 از مدیریت خودکار زیرساخت (AIM) پشتیبانی می‌کند. میله‌های حسگر سیستم مدیریت خودکار زیرساخت R&M inteliPhy قابلیت اتصال داغ را دارند و می‌توانند در حین کار مجدداً مقاوم‌سازی شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *