RCO Power | یک محصول دیگر از شرکت آر اند ام (R&M)

پاورRCO از R&M

پاورRCO از R&M


 دیروز- کابل‌کشی با پریزها، امروز با پاور RCO

امروزه کابل‌کشی در یک اتاق یا در سقف‌ها به گونه‌ای انجام می‌شود که می‌توان از هر قسمت کابل، انشعاب برق گرفت. یک آداپتور کابل برق پاور RCO از شرکت آر اند ام (R&M) در هر جایی از اتصالات برای تجهیزات برق، چراغ‌های روشنایی، پریزها و … به راحتی نصب می‌شود. در گذشته لازم بود نصاب تعدادی پریز و توزیع کننده نصب کند، کابل ها را قطع کند، آن‌ها را چندین بار لخت کند و گیره‌ها را وارد کند و پیچ‌ها را محکم کند. این روش زحمت زیادی داشت و زمان و هزینه زیادی را به خود اختصاص می‌داد همچنین ابزارهای زیادی برای انجام آن نیاز بود.
پاور RCO این امکان را فراهم می‌کند تا نصب سریع‌تر، ساده‌تر و انعطاف‌پذیر‌تر از همیشه انجام شود. با این محصول شما می‌توانید در مدت 40 ثانیه از یک کابل برق انشعاب بگیرید. نحوه کار این محصول که امروزه باعث کارایی بالای نصب شده این است که تماس از طریق یک سوکت IDC شرکت آر اند ام (R&M) و بدون نیاز به ابزار ایجاد می‌شود و با یک سیستم Easy Lock پوشانده می‌شود. در ویدیوی زیر می‌توانید طریقه بکارگیری این محصول را مشاهده کنید.

راهکارهای خلاقانه برای کابل‌ کشی عمومی

با پاور RCO، شرکت آر اند ام (R&M) یک راهکار خلاقانه دیگر در بازار کابل‌کشی سازمانی معرفی کرد. آداپتور کابل برق یا پاور RCO برای استفاده در تاسیسات عمومی در ساختمان‌های اداری و کاربردی برای برقراری ارتباط و تکنولوژی اطلاعات و اتوماسیون ساختمان در نظر گرفته شده است.
سه مدل پریز کابل نیازهای اتصالات در ناحیه کانال‌ها، رایرزهای بالارونده، دیوار، سقف و تاسیسات طبقه را پوشش می‌دهد.
1- پریز مسی سه پل هرکدام 2 سوکت کانکتور برای کابل‌کشی عمومی 3 سیمه
2- پریز مسی پنج پل برای کابل‌کشی 5 سیمه، تکنولوژی اداری، سیستم‌های IT و …
3- پریز باس به عنوان پریز یا جعبه تقسیم برای کابل‌کشی باس 2-4 رسیمه به ویژه برای اتوماسیون ساختمان
خط تولید برق RCO دارای کابل برق قابل سربندی منحصر به فرد، لوازم لیبل‌گذاری و کدگذاری است.

پاور RCO مطابق با نیازهای بازار اخیر

برای موفقیت در کار نصب و راه اندازی و راضی نگه داشتن مشتریان، کار باید با سرعت بالا، کارآمد و اقتصادی انجام شود. با توجه به اینکه تقاضای بازار در حال افزایش است، از یک زیرساخت مدرن برای منبع تغذیه، انتظارات زیر وجود دارد:
– قابلیت های مناسب
– استفاده انعطاف پذیر
– قابلیت توسعه
– قابلیت اطمینان کاربردی مطلوب
– بار کم آتش
– مواد بدون هالوژن
– معرفی واضح نوع جریان یا مدار
در ترکیب با کابل‌های برق استاندارد، پاور RCO در همه روش‌ها، تقاضای آینده را برای کابل‌کشی با کارایی بالاتر برآورده می‌کند. این راهکار نه تنها بسیار قابل اعتماد است، بلکه بسیار مقرون به صرفه نیز می‌باشد زیرا در روش‌های قدیمی تعدادی از پریزها و جعبه‌های توزیع که دارای سیم‌کشی ستاره ای هستند و با انشعابات زیادی به نقاط مصرف متصل می‌شوند، وجود دارد که در واقع غیر ضروری هستند و با استفاده پاور RCO می‌توان از این موارد جلوگیری کرد.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *